08-623-0333

מטיילים כותבים..

מידע למטייל - בטרפליי טורס טיולים מאורגנים
שרית גולדיס
שרית גולדיס
קרא עוד
חזרנו מהודו אחרי שבועיים של חוויות מטורפות!!! מאוהבתתתת הודו לא מה שחשבתם ..(וגם אני) ארץ מדהימה,צבעונית מאד שמחה אנשים מתוקים סופר אדיבים,אוכל מעולה ב99%צמחוני. ארץ של קצוות ישן>חדש,עני>עשיר,קטן>גדול אם יש לכם ספק שזה לא בשבילכם אתם טועים בגדול! מה שהכי חשוב בגילינו (השלישי) זה ליסוע במאורגן עם מדריך מהשורה הראשונה וחברה ללא פשרות! התמזל מזלינו ונסענו דרך "בטרפליי"ממודיעין Butterfly Tours - בטרפליי טורס שעשתה לנו את הטיול של החיים!! ממליצה מאד מאד כל עוד כוחכם במותנכם.
יונית קמחי
יונית קמחי
קרא עוד
חברה מעולה, כיף לעבוד איתכם!
עדנה סירי
עדנה סירי
קרא עוד
בוקר טוב , יצאתי לטיול לקירגיסטאן וקזחסטאן בתאריכים 18-27.6.24 עם המדריכה עדנה. שקד . הטיול היה מאורגן מאוד כמו שעון שוויצרי , המדריכה עדנה שקד הייתה עם ידע רחב , דאגה באופן אישי לכל נוסע נוסעת ,,ברצוני לשבח את הסובלנות שלה ואורח הרוח שהפגינה לאורך כל הטיול , ארגון הטיול וההדרכה ראויים לשבח , האווירה לאורך כל הטיול הייתה טובה ונעימה . חזרתי עייפה ומרוצה ,ממליצה לצאת עם חברת בורפליי טורס ו עם עדנה שקד המקסימה בברכה תודה רבה . עדנה סירי
ניצה יצחק
ניצה יצחק
קרא עוד
יצאנו לטיול עם בטרפליי לגאורגיה היה טיול מעניין ויפה וזכינו במדריכה מדהימה עם ידע רחב שפה עשירה ורהוטה מתובלת בהומור מכאן רוצה להודות לאסתי שבזכותך הקבוצה התגבשה האוירה היתה טובה מכובדת ומכבדת כל אחד ואחת זכה לתשומת לב ומענה על כל שאלה ובקשה אין ספק שבעזרת השם אצא לטיולים נוספים שאסתי תדריך זכינו בחברה !! תודה רבה 🌻🌼💐
Muriel Chikli
Muriel Chikli
קרא עוד
הטיול לקירגיסטן היה מעולה וחיוויתי.כל התכנים ניו ניפלאים בתי מלון היו טובים ארוחות אצל תושבים מקומיים היה רעיון נפלא והדובדבן שבקצפת זו המדריכה שלנו עדנה שקד.מדריכה משיכמה ומעלה.מקצועית ענינית נעימה ועם ידע אין סופי.בזכותה התאהבתי בקירגיסטן וקזחסטן ומעלה טובה לחברת בטרפליי שאירגנה טיול למופת.
Dudi Hershko
Dudi Hershko
קרא עוד
מסכמים טיול עוצמתי, מרגש, מיוחד ומעורר מחשבה באתיופיה בהדרכת מיה ברנפלד. הכל היה מצוין, החל ממפגש ההכנה ועד סיום הטיול. ארגון מופתי באתיופיה, אוטובוס, מלונות, ארוחות ומדריכים מקומיים. מיה הדריכה את הטיול בצורה מקצועית והוסיפה הרבה תוכן אישי, שיח ערכי ורגשי, שאלות ודילמות במקום כה מיוחד. מצפה כבר לטיול הבא 🙏
Iris Tivon
Iris Tivon
קרא עוד
חזרנו הלילה ממסע באתיופיה שהודרך ע״י מיה ברנפלד האחת והיחידה. הטיול היה מרתק ומעניין. מיה בעלת ידע עצום בכל הנוגע להיסטוריה, גיאוגרפיה, חיי השבטים ובעלי החיים, וכל מה שקשור לאפריקה בכלל ו לאתיופיה בפרט. את הידע שלה היא מעבירה למטיילים לאורך כל הטיול ונעזרת במפות ותמונות. הטיול היה מאורגן היטב. המדריך המקומי והנהג היו מצויינים. מלונות ואוכל טובים. התנסינו במאכלים מקומיים. ביקרנו בכפרים השונים. באתרים מעניינים. לכל אורך הדרך, החל בפגישת הזום ועד הנחיתה חזרה בנתבג, מיה דאגה לכל אחד ואחד בקבוצה ויצרה אווירה נעימה. אני מודה לחברת בטרפלי ולמיה על הטיול הנהדר.
מאיה אדלר
מאיה אדלר
קרא עוד
תודה לעדנה ואנה שבזכותכם זכיתי להכיר ארץ חדשה שהוקסמתי ממנה מאוד. זה לא סוד שהיו לי חששות וספקות להצטרף לטיול מאורגן בתקופה מורכבת זאת. הופתעתי לטובה. עדנה מדריכה מקסימה , שופעת ידע עושה הכל בנועם וחן, בסבלנות ואורך רוח, ידע לתת יחס אישי לכל אחת ואחד והצליחה לגבש אותנו בזמן קצר מאוד. היה כייף להתחיל את הבוקר בארוחת בוקר מפנקת במלון מפואר במרכז העיר. הטיול היה מגוון בנופים מרתקים, עיירות ציוריות, כמו כן קבלנו הזדמנות להתארח אצל האנשים ולהכיר מקרוב את המאכליים הטובים שלהם. אנה המדריכה, צנועה ועדינה ידע להשלים לנו את הידע על גוארגיה ולהעביר לנו את אהבתה לארץ מולדתה. שוב תודה לעדנה , אנה, הנהג ולחברת בטרפליי , אמליץ עליכם בחום, ואשמח בעתיד להצטרף לטיולים נוספים.
Michal Nosatzki
Michal Nosatzki
קרא עוד
טיילנו עם בטרפליי טורס לטוגו ובנין. המדריכה שלנו היתה מיה ברנפלד המדהימה. הטיול כלל עשרה מטיילים, מיה המדריכה הישראלית, קופי המדריך הטוגואי ונהג מקומי. הטיול הוא למעשה צלילה לתוך עולם שונה לחלוטין משלנו. כמעט כל הזמן ביקרנו בכפרים נידחים, בהם אין מים זורמים וחשמל, הבתים הם מבני בוץ וקש, המזון הוא תוצרת חקלאית מקומית, והדת היא דת הוודו. כמעט כל התושבים מאמינים בדת הוודו (כולל המדריך שלנו...) גם אם פורמלית הם נוצרים או מוסלמים. השתתפנו בכמה טקסי וודו, שלמרות שהם בוצעו לכבודנו, הם לא היו הצגה עם שחקנים, אלא בוצעו על ידי המקומיים בדומה לטקסים שהם עושים בעצמם. הטקסים כוללים נגינה, ריקודים, קורבנות של חיות וכדומה. מיה היא מדריכה מזן מיוחד. יש בה שמחת חיים, יצירתיות ואנרגייה אינסופית. היא דאגה לכל הקבוצה ביחד ולכל מטייל לחוד. היא טיפלה בכל בעייה שנוצרה (אני למשל שכחתי תרופה בארץ והיא דאגה להשיג לי אותה...), וכל הזמן עשתה פעילויות משמחות ומקוריות. והכי כיף היה לראות אותה עם המקומיים, איך היא משתתפת בריקודים, משמחת את הילדים במדבקות ובועות סבון. ממליצה על הטיול לטוגו ובנין של חברת בטרפליי בכל לב.
תקוה אברהם
תקוה אברהם
קרא עוד
מסלולים קלים מהנים רגועים לא לחוצים והכל בהתאם לגילי
אילנה זבירין‏
אילנה זבירין‏
קרא עוד
על המדריכה חנה גרינשטיין. מלאת התלהבות. מסתדרת נהדר עם המדריך המקומי. מלאת יידע כרימון. מאוד סימפטית. מנסה לפתור כל בעייה מייד. האוטובוס והנהג המקומי היו מאוד טובים. המלונות כמצופה...בכל זאת הייתי ממליצה לבחון את הלוז. לצאת יותר מוקדם ולהקפיד על זמנים. רוב הימים יצאו הרבה אחרי הזמן. חוזרים בחושך ועייפים.
ריקי אלסברג‏ ‏
ריקי אלסברג‏ ‏
קרא עוד
חוזרת היום מטיול בטוגו ובנין שבמערב אפריקה,בהדרכת של חנה גרינשטיין. זה היה מסע של שבועיים מרתקים ומעניינים. השתתפנו בטכסי וודו ,היכרנו שבטים ואנשים נעימים וסקרנים כמונו, נופים יפים והכל בהנהגתה של חנה האחת והיחידה,שהצליחה לסחוף אותנו באהבתה לתרבות ולחיים שבאפריקה. הקבוצה הייתה קטנה ואיכותית.התנאים בהתאם לאיזורים שביקרנו היו סבירים. ממליצה בחום על בטרפליי טורס כחברת נסיעות ובמיוחד על חנה גרנשטיין כמדריכה לאפריקה.
מילי קוטלר
מילי קוטלר
קרא עוד
עדיין לא מעכלת את הטיול המדהים לטוגו ובנין. הארצות אינן רגילות, בנתיים, לתיירים, והיו קצת קשיים. אבל הכל מתגמד מול טכס אחד של רוחות הוודו. לראות את האנשים החיים את חייהם בשגרה, עם אמונות ואורח חיים הנותן להם כוח ותקוה - נותן גם לנו פרופורציה. ממליצה מאד על הטיול, לכל אוהבי התרבויות והאנתרופולוגיה. המדריכה חנה אוהבת את אפריקה בכל ליבה, סקרנית מאד ומאושרת כשאנו זוכים להפתעות מקומיות בדרך (טכסים). הידע של חנה מקיף ומועבר בהתלהבות וסבלנות. בטרפליי אמינה מאד ומפנקת אפילו בארצות שקצת קשה לפנק בהן. מחכה לטיול האנתרופולגי הבא!
Yehuda Ullmann
Yehuda Ullmann
קרא עוד
אנו בסיומו של טיול שהוא חוייה מרשימה ביותר! חלוקת הזמן, ההשתתפות באירועים המקומיים, הקשר הבלתי אמצעי עם התושבים, ומעל הכל ההדרכה הנדירה של חנה גרינשטיין, האחת והיחידה!
Dan Merenstein
Dan Merenstein
קרא עוד
חזרנו אתמול מטיול בדובאי.... תוכנית הטיול היתה טובה מאד...לינה במלון אחד שהיה מצויין... מדריך הטיול יוסי ברקו...היה מעולה,עם הרבה נסיון,הסברים מפורטים וברורים,היה קשוב לכולם עם הרבה סבלנות...שולט היטב בחומר...בנסיעה לאבו דאבי שעשע אותנו בחידות..והנעים לנו את הזמן...הבהיר לכל הקבוצה מהיום הראשון שכולם יגיעו בזמן לכל מפגש, והאוטובוס תמיד יצא בזמן. וביחד עם חסן המדריך המקומי והנהג עשו לנו שבוע מדהים 💕💕💕💕💕💕
Zahava Dahan Peled
Zahava Dahan Peled
קרא עוד
לראשונה נסעתי עם חברת בטרפליי(איחוד האמירויות) ונראה לי שזאת לא תהיה האחרונה. טיול מהנה הן מבחינה ארגונית, עמידה בלוחות הזמנים וביקור בכל היעדים שנקבעו.ואת כל זה הוביל המדריך יוסי ברקו אדם נעים סבר והליכות ורגיש לזולת,שגילה ידע רב ובקיאות בהיסטורית המדינה. כמובן מחמאות רבות לקבוצה המהממת שלנו. שנפגש שוב בטיולים הבאים.💯🌺
אורית מאיר
אורית מאיר
קרא עוד
טיול מאורגן לדובאי בחברת בטרפליי.שבוע של כייף וחוויות,לינה במלון מצויין(כל הלילות באותו מלון). והעיקר עם המדריך י ו ס י ב ר ק ו !! בעל ידע רב שהוביל את הקבוצה בסבלנות והיה קשוב לצרכים ולבקשות שלנו. ביחד עם המדריך המקומי חסן היה לנו שבוע של כייף וחוויות שלא נשכח.
סילבי שטיינברג
סילבי שטיינברג
קרא עוד
התוכנית היתה מעולה המדריך יוסי ברקו היה מקצועי וסבלני ההסברים היו מקיפים ותרמו רבות להצלחת הטיול. המלון היה מצויין הארוחות והמסעדות ענו על הציפיות.
גבי בקשי
גבי בקשי
קרא עוד
טיול מהנה וכייפי מלא חויות ארגון למופת אתרים מענינים ובדגש על המדריך יגאל שגילה מקצועיות ואנושיות תוך גיבוש הקבוצה . ורגישות רבה לי כנכה בעל מוגבלות נידות שנלחם שאגיע לכל האתרים ולא אפספס שום אתר על כן מגיע לו שאפו ענק מכולנו שהצליח להשאיר לנו חשק של עוד ונשמח להמשיך לטייל בחברת בטרפליי טורס כמו כן ברצוני לציין את הנציגים של החברה המקסימים שדאגו לכל צרכיי בחברת התעופה ובמלון ולגייס לחברתם מדריך כמו יגאל שהוא החלון ראווה של החברה בברכה מאיתנו גבי ויעל בקשי
ציפי פרץ
ציפי פרץ
קרא עוד
עלי לציין שבמקרה הגעתי אליכם היה סוכן בשם בר שהמליץ מאד על הטיול במיוחד שהסברתי לו מה אני רוצה ואכן מיד סגרתי עם הטיול.בשדה המתין לנו המדריך יגאל שהיה אדיב ועשה רושם ראשוני טוב.עלי לציין את דאגתו למטיילים ועזרתו(אני עם מגבלה).בהמשך הטיול שהיה מאורגן גם הידע שהפגין היה מעולה .אני אישית אבדוק יעדים לטיולים הבאים עם חברתכם.ושוב תודה רבה ליגאל המדריך.
Ilana Mizrahi
Ilana Mizrahi
קרא עוד
ממליצה מאוד על החברה. יצרתי קשר מספר פעמים, על מנת לבדוק פרטים כאלה ואחרים, תמיד נענתי בסבלנות ובאדיבות ובחיוב. הטיול היה מעניין ומהנה. האווירה הייתה מאוד נעימה וחברותית,. המדריך אדם מדהים, נעים הליכות ונותן תחושה טובה לכל חברי הקבוצה ברצון ואדיבות.
יוסי אומיד
יוסי אומיד
קרא עוד
מאורגן יפה מדריך מדהים ובעל ידע רב וטיול מהנה ביותר
ריקי אלסברג
ריקי אלסברג
קרא עוד
חוזרת היום מטיול בטוגו ובנין שבמערב אפריקה,בהדרכת של חנה גרינשטיין. זה היה מסע של שבועיים מרתקים ומעניינים. השתתפנו בטכסי וודו ,היכרנו שבטים ואנשים נעימים וסקרנים כמונו, נופים יפים והכל בהנהגתה של חנה האחת והיחידה,שהצליחה לסחוף אותנו באהבתה לתרבות ולחיים שבאפריקה. הקבוצה הייתה קטנה ואיכותית.התנאים בהתאם לאיזורים שביקרנו היו סבירים. ממליצה בחום על בטרפליי טורס כחברת נסיעות ובמיוחד על חנה גרנשטיין כמדריכה לאפריקה.
Rachelly Yoshvayov
Rachelly Yoshvayov
קרא עוד
חזרנו מטיול בדובאי עם המדריכה עדנה המדהימה! הכל תוכנן כמו שצריך והיה כיף מאוד!
מולי היימן אשכנזי
מולי היימן אשכנזי
קרא עוד
בכייף אמליץ על בטרפלי, אחד הטיולים המאורגנים מתוך עשרות שיצאתי, היה מצויין, שפע של זמן בכל אתר, ראינו את האיזורים הכי דומיננטים באיסטנבול. עבורי כל פינה החזיר אותי לילדות במיוחד בית הורי ששם נולדתי. בנוסף והכי חשוב היה המדריך ברק, היחס החם והמתחשב בקבוצה בכל נושא, חברותי, מקצועי ומאוד סקפטי. גם המדריך הטורקי הבגין ידע רב ומאוד נחמד כולל הנהג המקסים וגם הקבוצה היתה מעולה. סכום, היה טיול מקסים. ממולי היימן אשכנזי
Ruhama Mashiach
Ruhama Mashiach
קרא עוד
אלפי תודות למדריך דוד בן סימון, על ההדרכה המקצועית,על החיוך התמידי על הסבלנות והסובלנות ועל האיכפתיות השרת אוירה מקסימה!! מאחלים מזל טוב בריאות והמשך הנאה בעשיה מיאיר ורוחמה
ניצן לוי
ניצן לוי
קרא עוד
חזרנו מטיול בדובאי עם המדריך דוד והיה מעולה! דוד מספר אחת!!!
Yoselevski Yael
Yoselevski Yael
קרא עוד
אנחנו לקראת סופו של טיול באבו דאבי ודובאי .. עם המדריכה עדנה שקד .. טיול כזה עוד לא חווינו... אנחנו מטיילים המון המון.. ובדרך כלל הטיולים מאורגנים. עדנה היא כשמה כן היא כל יום איתה חוויה ושלווה ... בטוחים מאד איתה, אחראית ואיכפתית ... אפילו בהגזמה (בחיוב).... מזג רוחה משרה כל כך הרבה שקט עלינו. סבלנית, בעלת ידע רב, ממליצה בחום... המלונות, התיזמונים, המלווים המקומיים, הנהג... פשוט חוויה נדירה וטובה
Levana Shemtov
Levana Shemtov
קרא עוד
היה חוויתי מהנה נעים המדריך דוד והמלווה היו מדהימים ממש כיף איתם נהנתי מאוד ממליצה מאוד. דוד משרה בטחון רוגע מומחיות וגם המלווה היה מסור לנו.
Hinda Fridelman
Hinda Fridelman
קרא עוד
הטיולים מתוכננים להפליא עם יחס אישי, עמידה בכול ההתחייבויות ומדריכים הכי איכותיים שיש. כול מי שרוצה להנות מטיול מושלם, בטרפליי טורס המקום הנכון לטיולים מאורגנים ומושלמים.
אסתר מור
קרא עוד
תודה רבה לאיריס המקסימה. מנהלת משכמה ומעלה. אלופה ביחסי אנוש טובים ומנהיגות בונה. עושה מעל ומעבר על מנת שהמטייל ייצא מרוצה. וחוויות הנוסע מול עיניה תמיד. ועל כך תודה מקרב לב. לצוות בטפרפליי דין בר וכל השאר על יחס אנושי ואכפתי ללא גבולות. ותמיד אוזן קשובה. למדריך המקסים ברק על חוויה מיוחדת טיול מקסים וגבוש הקבוצה. תודה רבה וכה לחי!!!
אברהם רמי
אברהם רמי
קרא עוד
ליווי של נציגות החברה מתחילת ההרשמה ועד לסיום הטיול. מדריך עשיר ביידע וניתן ללמוד ממנו המון. זו הפעם הראשונה שלי אם החברה ואין לי ספק שאמשיך לטייל איתם בעולם. היה לי כייף חוויה בלתי נשכחת
Ilan Klein
Ilan Klein
קרא עוד
הטיפול ברישום, היחס הנהדר לכל פניה, המדריכה חנה המדהימה, בקיצור הכל.
ציפי דוד
ציפי דוד
קרא עוד
נסענו פעם ראשונה עם החברה, בחרתי בטיול כי התוכנית היתה הכי מעניינת. פשוט לא התאכזבנו, תוכנית מגוונת ומיצאה את כל מה שהיינו צריכים לראות במרוקו. והמדריכה חנה הפכה את הטיול למושלם ביותר, עם הידע שהעבירה לנו, הנחת רוח שלה והסובלנות לכל אחד ואחת. פשוט אלופה. אין ספק שאתכנן טיול נוסף אחפש לאן חנה נוסעת . נהננו מאוד, ציפי וישראל דוד
Monique Rusnak
Monique Rusnak
קרא עוד
היה טיול ממצא מלא תוכן ומהנה.המדריכה חנה מעולה .מעניין ,מעבירה מידע בצורה מדוייקת .היה כייף ומצויין
עדנה וויס
קרא עוד
טיול מקיף ומעניין. המדריכה חנה גרינשטיין היתה מעולה שופעת ידע נעימה ובעלת תושיה . הנהג והמלווה מעולים מקצועיים חייכנים וזהירים. כותבת את חוות הדעת בשם כל חברי מעומר שהשתתפו בטיול
Judith Perel
Judith Perel
קרא עוד
טיול מקיף ומאוד מעניין. מרוקו ככלל קסומה ומלאת הפתעות. המדריכה חנה גרינשטיין הייתה מדהימה מעל ומעבר בעלת ידע גמישות וקלילות מהנה בכל רגע ורגע. הנהג ועוזר הנהג נתנו שירות נפלא תמיד בחיוך והסבלנות אין קץ. סעו ותהנu.
Talia Golan Hass
Talia Golan Hass
קרא עוד
יצאנו לטיול במרוקו הקסומה לרגל חגיגות 50 שלי עם חנה גרינשטיין, מדריכה מקסימה, מקצועית, חמה ורגישה שלימדה והעשירה אותנו בידע ובחוויות מדהימות ממרוקו. הקבוצה התגבשה מיד והאוירה היתה שמחה, מצחיקה ומהנה במהלך כל הטיול. נהג האוטובוס, סעיד, היה זהיר, אדיב ומקצועי. יוסוף, המלווה המקומי החביב, דאג לכל צרכינו במהלך הנסיעות הארוכות. המדריכים המקומיים שהתלוו אלינו בשאפשאוון, פאס, באיסווארה היו מקצועיים, רהוטים ונחמדים. תושבי מרוקו אנשים חמים ואדיבים. לסיכום, היתה חוויה מדהימה וקסומה ונשמח לנסוע עם חנה ליעדים נוספים בעתיד.
Tzvi Kahn
Tzvi Kahn
קרא עוד
נסענו לדובאי יחד עם קבוצה קטנה עם המדריך דוד בן סימון. רמת ההדרכה היתה גבוהה ומקצועית וסימפטית. בטרפליי עמדה בכל מה שהבטיחו. נהנינו במגוון האתרים שביקרנו
Manof
קרא עוד
נסעתי עם החברה לאתיופיה, היה טיול מדהים. החברה עמדה בכל ההבטחות, מדריכים מעולים. ביקרנו בשבטים טיול שלא ישכח לעולם. תודה רבה לכל הצוות על השירות והחוויה. ממני ומכל המשפחה
Elana Bezalel Arar
Elana Bezalel Arar
קרא עוד
טיול מעולה תודה לעדנה שקד המדריכה..היה מעניין ומהנה..יישר כח🙏🌻
קלריס צעירי‏
קלריס צעירי‏
קרא עוד
טיול מהנה ןמעניין עם המדריכה עדנה שקד המקסימה שהיתה שם בשבילינו לכל דבר ועניין בסבלנות רבה ובנועם
Rotem Kipnis
Rotem Kipnis
קרא עוד
בתחילת יולי 23 השתתפתי בטיול בהובלת המדריכה חנה גרינשטיין בטוגו ובנין. מדובר בשתי ארצות שכמעט אינן מתויירות. התחושה שלי היתה של מיני אקספדישן תרבותי. ממש כך. הטיול היה מרובד בתכנים ומפגשים מרתקים, מטלטלים, מרגשים. המפגשים עם א/נשי ארצות אלו היו מעניינים ואיני חושב שיכולתי להגיע לאיכות הגילויים ללא התווך של המדריכה הנפלאה. תווך נעים ואכפתי, רב ידע ומעמיק. ציון: 5 באובבים מתוך 5 בסולם שלי.
שרה פסחוביץ
שרה פסחוביץ
קרא עוד
סוכנות עם איכות,תוכניות טיולים מרשימה,חזרנו היום מדובאי טיול מדהים מדריך עם נשמה טובה ידע למכביר, יוסי ברקו הגדול,מומלץ ביותר.יאללה Butterfly
רחל שמיר
קרא עוד
חוויה יוצאת דופן. מסלול מרתק, מסקרן, מיוחד ומעניין. מפגש ישיר עם התושבים בכל המקומות. קבוצה קטנה ואיכותית. מדריכה ברמה גבוהה ביותר. שופעת ידע בכל התחומים. אינטליגנטית, רגישה, חמה, מכילה, מסורה מאוד, קשובה לכל אחד ואחת. מטפלת ביעילות מרובה בעת הצורך ודואגת לכולם בכל מקום ובכל מצב עד הרגע האחרון של המסע.
נלו גרינברג
נלו גרינברג
קרא עוד
היה טיול נפלא וממצה.הספקנו לחוות כל מה שהובטח.המדריכים היו נחמדים קשובים והעבירו לנו המון ידע מלווה בהסברים ממצים.תודה על 5 ימים נפלאים.אחזור ואמליץ בהחלט.
Eitan Mizrahi
Eitan Mizrahi
קרא עוד
סיימנו טיול של שבוע עם המדריך הכי מדהים שיש, יוסי ברקו. איכותי, סבלני, בעל ידע עשיר , הון אנושי, בחור מדהים בעל נתינה לכולנו. נהננו בטרוף. טיול מומלץ לדובאי המדהימה מלאה בהמון תוכן. מאיתן וחדווה מזרחי
רותי קרן מוסקוביץ
רותי קרן מוסקוביץ
קרא עוד
היינו בטיול לרואנדה ואוגנדה, עם חנה גרינשטיין. היה נהדר, הטיול היה מתוקתק מצד אחד וגמיש מותאם למציאות המשתנה של אפריקה. המדריכה היתה מסורה המקסימה, בעלת ידע , והצוות המקומי היה מעל ומעבר. פשוט הרגשה שהיינו בידיים מצוינות
שושנה לולו
קרא עוד
הקבוצה נעימה היה כיף מסלול ממצה ומעניין ..מיכל עם הסבר מאלף ידע מאלף...איכותית סבלנית וקשובה לצרכי הקבוצה .....אשמח לשמוע על עוד טיולים שלכן.....
ריקי ברכה
ריקי ברכה
קרא עוד
היתה לנו מדריכה מ ה מ מ ת!!!!!ידע עצום ,מסבירה הכול בהומור ,מתבלת בסיפורים ,תמיד מחייכת ,רוקדת חמה ודואגת!!!טיול ממצה ומהנה❤️❤️❤️
Miryam Gimpoviz
Miryam Gimpoviz
קרא עוד
הטיול עם יגאל היה רגוע ומהנה ביקרנו בקפדוקיה חבל ארץ מדהים עם תופעות טבע מיוחדים, באיסטנבול פחות נהנתי. המדהימה ביותר הייתה המדריכה המקומית חוסנייה שעשתה ככל יכולתה שהקבוצה תהנה מתחילת הטיול ביום הראשון ועד שדה התעופה ביום האחרון ליוותה אותנו ונכנסה איתנו עד מסירת הכבודה וקבלת כרטיס הכניסה למטוס ועד שנכנסנו לאזור הדיוטי פרי. החברה צריכה לחשוב גם על הנוסעים בגיל השלישי המתקשים ללכת ועד מוגבלים שחלקם הגדול כן הלך אבל סבל מההליכה. הטיסות בלילה לא הועילו לנו והיום החופשי ביום האחרון היה מיותר חבל מאוד שלא טילנו גם אם היו לוקחים אותנו באוטובוס לאזורי קניות או למקומות קרובים שלא צריך הרבי ללכת.
 נעמי לזרוביץ
נעמי לזרוביץ
קרא עוד
אין מילים בפינו ואין לנו דרך אייך להודות לעדנה שקד על 8 ימים של חוויה מטורפת בזנזיבר. אין לנו ספק כי עדנה שקד היא מסוג האנשים הנותנים את המיטב במקום עבודתם. והטוב ישוב אליה. אשרי חברת בטרפליי טורס שעדנה שקד - היא מדריכה שמייצגת אותם בכבוד. אין לנו ספק כי נשוב ונטייל עם חברת בטרפליי טורס. ברגשי כבוד והערכה , נעמי וטוביה לזרוביץ
Dudi Hershko
Dudi Hershko
קרא עוד
מסכמים טיול עוצמתי, מרגש, מיוחד ומעורר מחשבה באתיופיה בהדרכת מיה ברנפלד. הכל היה מצוין, החל ממפגש ההכנה ועד סיום הטיול. ארגון מופתי באתיופיה, אוטובוס, מלונות, ארוחות ומדריכים מקומיים. מיה הדריכה את הטיול בצורה מקצועית והוסיפה הרבה תוכן אישי, שיח ערכי ורגשי, שאלות ודילמות במקום כה מיוחד. מצפה כבר לטיול הבא 🙏
Ziva Barban-grimfeld
Ziva Barban-grimfeld
קרא עוד
חזרנו משבוע טיול ברואנדה היפה והמפתיע מהטלפון הראשון לחברה הבנו שבחרנו נכון הקפדה על הפרטים הקטנים, הסבלנות , הזמינות לכל שאלה ושאלה דרך אגב גם אחרי שכבר חזרנו לא מובנת מאליו. חייבת לציין שגם המדריך אריק שליווה אותנו חי ונושם את אפריקה החל מההיסטוריה שלה , טבע, והתרבות מומלץ מומלץ מומלץ
טובה כרמיאל
טובה כרמיאל
קרא עוד
יצאתי לטיול מאורגן לדובאי עם החברה. חברה נהדרת עם יחס אישי, עם הסברים לפני הטיול ובטיול עצמו, מדריכים נהדרים. ממליצה בחום ובאהבה על החברה. יש לי נסיון עם טיולים מאורגנים,אבל כמו בחברה הזאת לא נתקלתי עוד,יישר כח תמשיכו ככה אתם נהדרים.
סימה סוריאנו
סימה סוריאנו
קרא עוד
יצאנו לטיול איסטנבול וקפדוקיה באפריל 16/3 עד ה21/3 עם אבי עליי לציין שאבי מדריך מקסים שהיה קשוב לרישיון הקבוצה אמפתי הוביל אותנו לסיורים מהנים ברחבי איסטנבול. דאג לקבוצה בכדורים הפורחים בקפדוקיה דאג שכולנו נעלה ולא פסח על אף אחד מהקבוצה . אני מאוד נהניתי מהטיול'.
Malka Rotenberg Hakkak‎‏
Malka Rotenberg Hakkak‎‏
קרא עוד
זו פעם שניה שנוסעת עם בטרפליי , טיול ראשון לקפדוקיה ארץ הפיות והאגדות והשני דובאי וואו הדמיון עולה על המציאות. ממליצה בחום על דין מבטרפליי, שרות אישי וחם.טיולים יפים עם מדריכים טובים.
אפרים יעקב
אפרים יעקב
קרא עוד
לצוות החברה. תודה על טיול סוף הדרך. דאגו לנו להכל. נמשיך לטייל עם בטרפליי. מודים ומעריכים דליה אפרים יעקב.
Nava Schlesinger
Nava Schlesinger
קרא עוד
חוזרים עכשיו משבוע מלא חוויות ברואנדה "בעקבות הגורילות". הטיול, "הכל כלול", היה מאורגן, מתוקתק ותפור היטב, עם טיפול בכל הפרטים עי הצוות דין ואיריס, ועי המדריך המקסים ושופע הידע אריק. לא הכרתי או שמעתי על בטרפליי לפני כן, אבל מעכשיו בהחלט אבדוק מה הם מציעים לפני ההרפתקה הבאה!
שרה ברכול
שרה ברכול
קרא עוד
לצוות בטרפליי טורס.המון המון תודה על הטיול המקסים פעם שניה שאני יוצאת איתכם ואני ימשיך לנסוע. איתכם המון תודה לאיריס וגם לדין אתם צוות מיוחד תודה שרה ברקול
אילנה גרשון
אילנה גרשון
קרא עוד
למרות שלא התאפשר לנו לצאת לטיול ב 25/7/2021 למרוקו קיבלתי מחברתכם בטרפליי שירות מעולה, נענתי על כל שאלה קיבלתי הסברים עד להבנתי עם הרבה סבלנות ויחס חם, קיבלתי את כל הסכום ששילמתי במלואו, חברה שעומדת מאחורי כל מילה והבטחה. תודה מיוחדת לאיריס ודין נענו על כל פניה ושאלה עם המון סבלנות. מקווה להיפגש בטיול הבא בהקדם האפשרי
גלית קלוגמן
גלית קלוגמן
קרא עוד
מחר אני חוזרת מטיול מהנה ומעשיר. תודה על השירות לאורך הדרך, חברת בטרפליי מלאה לנו את כל הטפסים לפני הטיול, סידרו לנו בדיקות קורונה, הכל בוצע באופן מאוד מסודר וללא תקלות. צוות הדרכה מקצועי ושירותי
ארנונה מלכה
ארנונה מלכה
קרא עוד
אני ממליצה על חברת בטרפליי ראשית על האדיבות מסבירים בנועם משדרים אמינות לכל אורך העיסקה בכל פעם שהיתקשאתי ענו מייד אין לי מילים לתאר את הסבלנו שלהם והכי חדוב זה האמינןת לא הכרתי את החברה ודרך הטלפון פדוט בטחתי בהם והם הוכחו את זה תודה רבה ואני מחכה לטיול הבא ממליצה בחום
צילה אלבינצר
צילה אלבינצר
קרא עוד
הייתי איתם באתיופיה וגם ברואנדה יוצא מן הכלל.מדריכים איכותיים.רמה גבוהה של בתי מלון.תכנון טוב מאד של המסלול.
Dvora Avitan
Dvora Avitan
קרא עוד
תודה רבה על טיול מדהים לאיסטנבול נסענו לחמישה ימים עמוסי חוויות טובות ומקסימות והכי תודה על סיוע וניהול כל הפרוצדורות הנדרשות בעקבות הקורונה תודה רבה לאיריס ולדין המקסים נשמח להיפגש בעתיד לעוד טיולים קסומים
בטי כהן
בטי כהן
קרא עוד
טיילתי עם בטרפליי באתיופיה ובדובאי צוות מושלם טיולים מהממים ומושקעים מחכים לטיולים הבאים שלכם
אלי כהן
אלי כהן
קרא עוד
רוצה לומר ץודה לצוות החברה על השירות שקיבלנו גם לפני הטיול, ולמדריכה של הטיול לקפריסין. נשמח לשמוע על טיולים נוספים
Alla Vainbrand
Alla Vainbrand
קרא עוד
חייבת להמליץ על הטיולים של החברה. יצאנו לדוברי בחודש דצמבר האחרון ונהנינו מכל רגע. המדריכה הייתה מעולה והכל היה עשר! מחכים ונרגשים לקראת הטיול למרוקו 🥰
Etty Koffler
Etty Koffler
קרא עוד
הטיולים איתכם לתאילנד ואיסטנבול היו מושלמים! המסלול היה נהדר, המלונות והמדריכים. נטייל רק איתכם תודה רבה על השירות לכל הצוות הנהדר❤
איציק דהן
איציק דהן
קרא עוד
טיילנו עם בטרפליי בתאילנד היה טיול מהמם מושקע ןמתוכנן . פינקתם אותנו בלי סוף. אין עליכם בטרפליי תודה על הכל
Yacov Raizer
Yacov Raizer
קרא עוד
ממליץ לטייל עם באטר פלאי היה כף לטייל איתם נסע רק איתם .נהנו מאד בפרט עם המדריך הנהדר ראפא היינו איתם בדובאי
Shira Appelbaum Pepler‎‏
Shira Appelbaum Pepler‎‏
קרא עוד
בטרפלי טורס מספקת חוויה אותנטית ברמה גבוהה. לראות את העולם במבט מלא בקסם ריחות טעמים ומראות מרהיבים . חוויה שלא תמצאו בשום מקום אחר. ממליצה בחום.
מירב אשכנזי
מירב אשכנזי
קרא עוד
הטיול היה מדהים, קיבלתי תמורה מלאה ויותר, הכל היה מאורגן בצורה יעילה ונכונה, לא היה רגע דל, צחקנו, התפעלנו המנופים, מהיופי, מהקניות, מכל מה שהעיר הציעה לנו, הצבעים, הריחות, האוכל, האנשים, הכל היה בטוב טעם משכר. המדריכה אורלי נתנה מנסיונה ומידיעותיה על העיר, הובילה אותנו בחום ואהבה, הייתה קשובה לכל שאלה, ענתה בסבלנות לכל בעיה, אורלי הייתה נעימה עם לב ענק. תודה לבטרפליי על הטיול המדהים, תודה לאורלי על היחס החם, מי יתן ונמשיך להנות מעוד טיולים.
Sagit Shon
Sagit Shon
קרא עוד
איריס ודין המקסימים הכי כייף בעולם לגלות את איסטנבול המדהימה ביחד אתכם בזכותכם חווינו חוויות טובות וקסומות דין תודה על כל הטיפול, הדאגה והאכפתיות היית מקצועי ואדיב ותמיד עם חיוב תודה לאיריס המדריכה ולאזגי המדריכה המקומית אהבנו כל רגע ורגע מהטיול חבל שהוא נגמר להתראות בפעם הבאה
Etty Koffler
Etty Koffler
קרא עוד
היה מושלם. ימים מלאים וגדושים באתרים ואטרקציות וטעמים ונופים יפים. התוכנית התקימה במלואה ואף עלתה על כל הציפיות. ארגון נהדר,של טיסה, מלון, מדריכה מעולה כולל מדריכה תורכיה מתוקה שכולנו התאהבנו בה. גם קניות טובות עשינו בקניון ונציה המדהים. המדריכה היתה ברמה גבוהה ודאגה כל הזמן שנספיק הכל ועדיין נהנה. אני ארצה לעשות טיולים נוספים בעתיד עם בטרפליי. תודה רבה ❣
יעל זבטני
יעל זבטני
קרא עוד
טיילתי עם קבוצה נהדרת ומדריכה מעולה חנה גרינשטיין. טיול באתיופיה פברואר 2020. טיול מעשיר ומעניין. חברה מצויינת ואין לי שום ספק שאני אטוס עם באטרפליי שוב
Guy Tel Oren‎‏
Guy Tel Oren‎‏
קרא עוד
כרגע סיימנו טיול מאורגן של חברת בטרפליי טורס בדובאי בהדרכתו של רפע. אני רוצה לכתוב בשמי ובשם משפחתי שהיה טיול מושלם, הדרכה משובחת, ליווי מא׳ ועד ת׳ של איריס והצוות וכמובן האטרקציות המרהיבות של דובאי המיוחדת במינה. סופר ממליץ.
אילנה בן ישי
אילנה בן ישי
קרא עוד
זאת פעם ראשונה שאני יוצאת בטיול מאורגן. רציתי לומר שהכל מושלם ועדיין לא נגמר . חייבת לציין את המלווה מטעמכם אורלי היא פשוט מדהימה. מקצועית בעלת ידע נרחב למדנו הרבה בזכותה על כל ההיסטוריה והתרבות של איסטנבול הקבוצה הייתה מושלמת לא יכולתי לבקש יותר מזה ליעד הבא בטוח איתכם ישר כח בנוסף המדריכה המקומית מקסימה ונעימה מאד
חיים רוזן
חיים רוזן
קרא עוד
עדיין לא סימנו את הטיול המאורגן לקפריסין וכבר הקבוצה לא מפסיקה לפרגן על אף שאנחנו רק לקראת הסוף. טיול שעוד הרבה ידברו עליו על האיכפתיות ועל הדאגה שהכול יתקתק מעבר למצופה על המדריכה רחלי המדהימה עם ידע אדיר של המדינה המתוירת המקומות היחודיים מודים לך ומצפים שתוציאי טיול נוסף. 🌹🥰
רונית מ.
רונית מ.
קרא עוד
הטיול הראשון לדובאי. היה לנו טיול מדהים איתכם. נהננו מכל רגע ורגע. תודה לראפע המדריך שליווה אותנו לאורך כל הטיול. אדם מקסים. למדנו המון בזכותו. ותודה לך איריס על טיול יפה וכיפי ❤
ספיר ציפורה
ספיר ציפורה
קרא עוד
אני רוצה להגיד שהיום חזרתי מטיול של 5 ימים לאיסטנבול טיול מדהים. אני רוצה להודות לצוות העובדים של בטרפליי דין ודיקלה כל שאלה קטנה עונים בזריזות ומאוד מקצועיים. אני רוצה להגיד תודה למדריכה המהממת שהייתה לנו אורלי קלש על הסבלנות וההסברים באתרים שביקרנו, ממליצה בחום שווה כל שקל 😍
Orly Cohen Tzin
Orly Cohen Tzin
קרא עוד
טיול "בראש שקט", הדרכה מקצועית בגובה העיניים מתאימה למשפחות לקבוצות. יודעת את התמהיל הנכון בין הסברים, לבין טיולים, מתי לתת " זמן חופשי, ומתי לחזור להיות ביחד כקבוצה, איריס בעלת נסיון של שנים ומגע עם אנשים.
יהודית רון ונונו
יהודית רון ונונו
קרא עוד
טיילנו עם החברה בדובאי נהננו מאוד. חנה גרנשטיין המדריכה היתה מעולה ממליצה בחום. מחכה לטיול הבא
ישראלה הלר אילת
ישראלה הלר אילת
קרא עוד
חזרתי זה עתה ממסע מופלא באתיופיה, מרגש,חוויתי שונה תרבותית, עם חנה, מדריכה מדהימה . ממליצה בחום .
נורית רובינשטיין
נורית רובינשטיין
קרא עוד
הטיול לתאילנד עם המדריך שגיא היה מדהים ומהנה ביותר. שגיא מדרך מעולה.יש לו ידע נרחב ועוזר בכל מצב.נהננו מאוד מאוד בטיול. מומלץ.
Lia Mor
Lia Mor
קרא עוד
הטיול הראשון שלנו בדובאי עם בטרפליי טורס ובראשם איריס והצוות המסור, העניקו לנו חוויה מרתקת עם המון ידע על האמירויות ולא פיספסו שום אטרקציה חווייתית. תודה מיוחדת למדריך ראפא אבו טריף (קצין במי"ל) על הסבלנות והידע הנרחב בתחום
‏‎Gila Frischer‎‏
‏‎Gila Frischer‎‏
קרא עוד
הטיול בן חמישה ימים לאיסטנבול בורסה ועוד, היה מוצלח ומאורגן היטב, המדריכה המקומית העשירה אותנו בידע, ובזכות המדריכה איריס שידעה להקשיב ולתת מענה לצרכי המטיילים, סבלנותה הרבה, הנועם שהשרתה לאורך הטיול, עשה את ההבדל. ראויה לכל המלצה!
פלורה יוסף
פלורה יוסף
קרא עוד
הטיול לתילאנד היה ממש נהדר מאוד מאוד נהנתי תודה לשגיא המדריך וכן לדין שתמיד נתן יד לעזרה וכן תודה לבטרפלי טורס מכל הלב פלורה יוסף
Revital Shemer‎‏
Revital Shemer‎‏
קרא עוד
טיול מקיף ומושקע בדובאי המהממת❤ נהננו מאוד מאוד וממש מומלץ!
דורית טויטו
דורית טויטו
קרא עוד
יצאנו לטיול לתאילנד נהננו מאוד מהמסלול שהחברה הציבה בפנינו מלונות ברמה גבוהה תיכנון ברמה גבוהה מדריך שאין שני לו מכל המובנים כל שעה אפשרית איפשרה לנו להתפיעל מחדש מיופיה הקסום של תאילנד האוירה הייתה נעימה ביותר ממליצים לטוס בטרפליי טורס הם ורק הם העניקו לנו את החוויה הבלתי נשכחת החל מהנחיתה בבנגקוק ועד לטיסה חזרה לארץ אוהבים ומרוצים שולי ודורית
Moti Gisher‎‏
Moti Gisher‎‏
קרא עוד
נסענו דרככם אשתי ואני לטורקיה בקבוצה עם מדריכים מעולים נהנו בטירוף ונמליץ בכל הזדמנות .....יופי של ארגון ותודה רבה
Anat Cohen
Anat Cohen
קרא עוד
טיול מעניין מלא תוכן המועבר בצורה מדוייקת ומעניינת עם המדריכה אורלי המיוחדת מלאת הסברה בכל מקום שהלכנו,ואכן הלכנו למקומות היסטוריים ובאמת שבטיול אחר לא ההינו מגעים לכל היעדים שהגנו אבל... החשוב מכול שהקבוצה היתה מגוובנת ונשים מיוחדות עם עוצמה. איזיגן המדריכה המקומית הייתה מקסימה ותרמה לקבוצה נהנתי מאוד וממליצה בחום ואהבה!!
Sigal Mizrachi‎‏
Sigal Mizrachi‎‏
קרא עוד
תודה רבה לחברת בטרפליי. חייבת לציין שאתמול אני ואחותי חזרנו מהטיול מלאות חויות ובעיקר מרוצות פגשנו אנשים מקסימים שהנעימו את שהותנו אנו רוצות להודות לאבי המדריך שלנו איש יקר אדיב חייכן עם לב ענק אשר נתן מענה לכל אחד ואחת באופן אישי אין ספק שעשינו בחירה נכונה עוד ניפגש תודה רבה מהאחיות האילתיות סיגל וחגית❤❤❤
עופר ואיריס סופרא
עופר ואיריס סופרא
קרא עוד
בטרפליי! הבטחתם וקיימתם. היה טיול מקסים וחוויה בלתי נשכחת באיסטנבול! תודה רבה למדריך יוסי סהר אשר הוביל אותנו באתרים השונים, בסימטאות וברחובות תוך מתן הסברים מפורטים ומעניינים מתוך ידע רב, סבלנות, הכלה ואהבת אדם. תודה שנתתם לנו אותו ואת המדריך המקומי שהיה לא פחות מיוחד ואדיב. תודה על שקיפות החברה למן הפרסום הראשון ועל התנהלות שוטפת ותמורה מלאה למחיר. תודה🌹
יעקב רייזר
יעקב רייזר
קרא עוד
ממליץ לטייל עם באטר פלאי היה כף לטייל איתם נסע רק איתם .נהנו מאד בפרט עם המדריך הנהדר ראפא היינו איתם בדובאי
אוסנת אקווע
אוסנת אקווע
קרא עוד
חזרתי מטיול מאורגן של בטרפליי טורס לאינסטנבול ובורסה ב17.11. עם המדריכה אורלי קלש. מדריכה שצריך לומר עלייה את ההלל...איכותית בצורה יוצאת דופן איכפתית מכל אחד יצאנו עם קבוצה שמורכבת עם מבוגרים מאוד למבוגרים פחות,ודאגה וליוותה כל אחד ואחת עם סבלנות סובלנות...שלא נדבר על הידע שלה בזכותה נוצרה קבוצה מיוחדת ומשפחתית..אז תודה ואמליץ מאוד על החברה הזאת
זהבה בן שבת
זהבה בן שבת
קרא עוד
רציתי לרשום שנהננו מאוד בטיול לתאילנד עם המדריך שגיא גוטליב. היה מאוד כיף, ממצה ומעשיר. אוהבת לטייל עם בטרפליי, טיולים ברמה 👍❤
שולמית בוקאי
שולמית בוקאי
קרא עוד
שמי שולמית טסתי עם החברה שלכם הטיול היה יוצא מין הכלל טוב מאוד המלון ממוקם במקום מאוד מרכזי השרות מצויין המדריכה אורלי מאוד טובה סובלנית אחת מאיתנו והמדריכה המקומית מצויינת אים אני צריכה לדרג הייתי טוב מאוד אחלה חברה שעושה פינוקים ותופות והמחיר הוגן
Lea Dekel
Lea Dekel
קרא עוד
טיול לאיסטנבול, 5 ימים של שכרון חושים. תוכנית מלאה לכל הימים, טיולים, ארוחות, קניות, צבעים, ריחות בלתי נשכחים ועמידה בכל ההבטחות + הפתעות. נהניתי מאוד, ממליצה בחום ! איריס, מדריכה עם ניסיון וידע רב, שידעה בדרכה הנינוחה להביא את כולם להנאה מרובה. איריס, Çok teşekkür ederim ! מחכה כבר לטיול הבא 😘
ז'רמן מרציאנו
ז'רמן מרציאנו
קרא עוד
היינו בטיול לתאילנד עם קבוצה מהממת, מדריך מעולה. הקבוצה הייתה ממש טובה והכל הלך כמו שצריך. ממליצה מאוד ואמשיך לטייל עם בטרפליי טורס.
Etty Kofler
Etty Kofler
קרא עוד
היה מושלם. ימים מלאים וגדושים באתרים ואטרקציות וטעמים ונופים יפים. התוכנית התקימה במלואה ואף עלתה על כל הציפיות. ארגון נהדר,של טיסה, מלון, מדריכה מעולה כולל מדריכה תורכיה מתוקה שכולנו התאהבנו בה. גם קניות טובות עשינו בקניון ונציה המדהים. המדריכה היתה ברמה גבוהה ודאגה כל הזמן שנספיק הכל ועדיין נהנה. אני ארצה לעשות טיולים נוספים בעתיד עם בטרפליי. תודה רבה ❣
הדס חזן
הדס חזן
קרא עוד
חזרתי מטיול מדהים באיסטנבול המהממת! תודה לצוות ולאורלי המדריכה האלופה! היית סבלנית, לבבית וכייפית וההדרכה הייתה מקצועית ביותר. תודה על טיול עמוס בחוויות, ממליצה בחום ❤
ציפי סלם
ציפי סלם
קרא עוד
הייתי באיסטנבול ונהנתי מכל רגע. הארגון וההתנהלות היו למופת ההדרכה והליווי של המדריכה אורלי קלאש והמדריכה המקומית המקסימה איזיגט העצימו את החוויה. ממליצה מכל ה❤
דקלה ביבי
דקלה ביבי
קרא עוד
יצאתי עם החברה לטיול לאתיופיה באוקטובר האחרון, חוויה עוצרת נשימה. היה טיול מוצלח ביותר! המדריכה חנה מקצועית ביותר בעלת ידע נרחב.
איילת יצחקוב
איילת יצחקוב
קרא עוד
תודה על הכל אדיבות סבלנות ובעיקר חברה רצינית שהעניקה לנו טיול לאינסתנבול מלא חוויות שלא נשכח ותודה לאורלי המדריכה מספר אחת
יעקב כהן
יעקב כהן
קרא עוד
בטרפליי חברה מעולה, מרוצים מאד מאד, נסענו דרכם לתאילנד ואין מילים מבחינת הכל מדריך מספר אחת וחברה ברמה גבוהה, כן ירבו👌👌
סימה בסון
סימה בסון
קרא עוד
הייתי בטיול לתאילנד עם החברה נהננו מאוד, מרוצים מאוד. ממליצה לכל חבריי. נרשמנו כבר לטיול הבא למרוקו.
דינה דנן
דינה דנן
קרא עוד
נהניתי מאוד בטיול לתאילנד. הצוות היה מעולה מספר אחד בארץ תודה לדין ושגיא תודה על העזרה שלכם. שאלוהים ישמור אתכם, נהנתי מכל רגע, חברה מעולה. תודה גדולה על היחס והאנושיות.
משה גולדפרב
משה גולדפרב
קרא עוד
היה יופי של חויה טיול למופת אירגון מופת, אוטובוסים חדשים מלונות ואירוח למופת בקיצור מומלץ בחום. אם לנפוש ולנוח אז בטרפליי. נ.ב המדריך שגיא עם ידע נפלא בכל רזי המזרח
לאה לסרי
לאה לסרי
קרא עוד
מאוד נהנתי קודם כל אמינות מקצועיות יחס אישי לכל אחד אהבתי מהתחלה את דין ואז שגיא בקיצור נהנתי מאוד לטוס אתכם תודה על הכל
דבורה ברדה
דבורה ברדה
קרא עוד
יצאתי גם לאיסטנבול ביום האישה וגם לתאילנד דרך בטרפליי טורס, היו טיולים מהממים! הכל חהל על הזמן. כדאי לכם ללכת גם מכל הלב
Orly Bruchiel‎‏
Orly Bruchiel‎‏
קרא עוד
נסעתי עם בטרפלי לטורקיה איסטנבול מ26.12.עד 30 היה טיול מעולה המדריך שלנו טוני לאון היה מעולה אחד ויחיד .משכמו ומעלה ידע להסביר כל מקום ומקום סימטה וסימטה .אפילו המדריכה התורקית אמרה שאין לה מה לעשות שטוני יודע יותר טוב ממנה.אני נכה בשתי רגליים טוני הלך כל כך בסדר שאני תמיד יכולתי להיות לידו.תמיד דאג לכל הקבוצה תגיע.למרות שהיו כאלה שתמיד נהגו לאחר תמיד חיכה .לקח אותנו למקומות ממש יפים ומרהיבים ביופים.אין לי מילים לטהר כמה נהנתי ואישאיר לי טעם של עוד לנסוע לטיולים עם המדריך טוני.היה צחוקים עם המדריך הסביר כמעט בכל השפות ותמיד תרגם.המליץ על כל מיני דברים .היה ממש אחלה .אין על טוני אלוף עולם.
Yardena Levi
Yardena Levi
קרא עוד
חברה אמינה. יחס מעולה ארגון הטיול ומדריכה מעולה. מומלץ
Rachel David‎‏
Rachel David‎‏
קרא עוד
אין עלכם אתם יודעים לתת תמורה לכל אגורה תודה לכם על היחס החם והמחבק אין ספק שאמשיך לטוס עמכם ולך איריס המון תודה על סבלנותך
שושנה בסון
קרא עוד
אני חוזרת היום מחמישה ימים מהממים באיסטנבול ובורסה הטיול היה מושלם האירגון הקבוצה הנפלאה מחכה כבר לטיול הבא רק עם איריס מבטרפליי טורס
אורנה יעקב
אורנה יעקב
קרא עוד
לאיריס המתוקה המון תודות על הטיול לאיסטנבול היה טיול מהמם יפה וממצא את כל הזמן הכל היה מתוכנן נכון ואת ביכלל אישה מקסימה שקטה שלוה ומתחשבת היודעת לקבל את השונה בהחלט אמליץ עליך ברבים פשוט היה שווה כל אגורה חזקי ואמצי אחזיק לך אצבעות להתראות בעהש בטיול הבא
רותי בסון
רותי בסון
קרא עוד
הטיול לתאילנד היה יפה, המדריכים מעולים. נהננו מאוד הכל טוב, יחס טוב ונקווה להתראות בפעם הבאה בהודו
אנאל סברול
אנאל סברול
קרא עוד
וואוו חוויה בלתי נשכחת וכמובן אורלי המדריכה שלנו אורלי על הסבלנות תודה ,הידע הרב שלה אין ספק שהיא גרמה לנו להתאהב מחדש באיסטנבול ❤️❤️❤️❤️
Linor Ben Abu
Linor Ben Abu
קרא עוד
בדיוק אתמול חזרתי מאיסטנבול טיול מדהייםםם נהנתי בטירוףףףף !!! הייתה לנו מדריכה מושלמת אין דברים כאלה אורלי .. סבלנית מאירת פנים עם ידע נרחב מחייכת כל הזמן הרגשנו בנוח לשאול שאלות ובכלל לפנות אלייה חשוב לי להדגיש שאני בתור אחת מהקבוצה אומרת שהייתה קבוצה לא קלה בכלל וזה בלשון המעטה אורלי תמיד הייתה סבלנית ספרה אותנו 20 פעם שעלינו לאוטובוס שירדנו וגם תוך כדיי תמיד דאגה שכולם יהיו ביחד שחס וחלילה לא ייעלמו אין לי מילים שיכולות לתאר את הטיול המדהים הזה זכינו במדריכה מהממת ובחוויות שיישארו לכל החיים אין ספק שאמליץ בחום על החברה ואין ספק שנפגש שוב תודה רבההה!!!
Anna Shtenkrits‎‏
Anna Shtenkrits‎‏
קרא עוד
חזרנו מטיול מהמם לקפדוקיה החלומית תודה למדריך עופר גולדשטיין על כל ההדרכה המקצועית והמעמיקה, תודה לבטרפליי טורס על השירות הנפלא והטיול המדהים שעלה על כל ציפייה מחכים לצאת איתכם שוב
Liat Harosh‎‏
Liat Harosh‎‏
קרא עוד
טיול לאיסטנבול 13-17/10 איזה חוויה מהממת , מדריכה נהדרת , נעמיי 😘😘😘😘 בטוח שאסע איתכם שוב , ועם נעמי שוב ❤️❤️ תודה לכם ליאת הרוש
זהבה דקה‏
זהבה דקה‏
קרא עוד
טסנו לתאילנד עם דין עובד במשרד, עזר לנו תמך בנו אוזן קשבת נעים מאוד. דואג לכל דבר אין לי מילים. מומלץ.
Ofer Goldstein‎‏
Ofer Goldstein‎‏
קרא עוד
חזרתי אתמול בלילה מטיול מדהים של בטרפליי לאיסטנבול ובורסה.טיול מדהים שאורגן באופן מקצועי שתוקתק לאורך כל הטיול.בית מלון מקסים בלב אזור טקסים עם מסעדות חנויות וחיי לילה תוססים.בקורים באטרקציות הכי יפות (הסטוריות ומודרניות).שילוב מדהים שחוויתי בתרבות מסבירת פנים וחמה למטייל הישראלי. בילויים מהממים וחיי לילה תוססים שחווינו במהלך הטיול.רמת הדרכה מקצועית חמה ואנושית מצוות ההדרכה של בטרפליי.נעמי ניר. לסיכום ;מי שלא נסע עד כה.ממליץ להרשם לטיול אולטימטיבי עם בטרפליי ולקבל תמורה משמעותית הרבה יותר מהאגרה. ממתין לביקור הבא בטורקיה גולה גולה⁦🇹🇷⁩⁦🇮🇱⁩💖
Neomi Yahel Nir‎‏
Neomi Yahel Nir‎‏
קרא עוד
מקצוענות טיפול אישי תכנית מלאה לטיול
מירית אברגל‏
מירית אברגל‏
קרא עוד
טסתי לא מעט עם טיולים מאורגנים, בטפליי מקום ראשון בשירות ואדיבות. תודה רבה! נהנו מאוד♥️
Natanel Zionit‎‏
Natanel Zionit‎‏
קרא עוד
ממליץ בחום לטיול לאיסטנבול אחלה של טיול ואחלה של מדריכה בשם איריס אוהב אותך מאוד וכל הכבוד על ההשקעה של הטיול שאת עושה ותעשי בהמשך😍😘
זהבה פטל
זהבה פטל
קרא עוד
איריס יקרה! אנחנו עדיין בעיצומו של הטיול ובינתיים אני נהנית מכל רגע הטיול זורם לכיוון חיובי הרוגע והשלווה שאת מקרינה משפיעים על כולם לטובה שמחה שהצטרפתי לטיול שלך ומקווה להמשך טיולים טובים ומהנים
אמירה נתנוב‏
אמירה נתנוב‏
קרא עוד
איריס זכיתי להכיר אישה מדהימה ובזכותך חוויתי טיול מהנה את אישה מקסימה משרה רוגע ושלווה, מנסה לרצות אותנו ואת מצליחה בגדול יישר כוח ומקווה שניפגש בעוד טיולים
Tami Hillel‎‏
Tami Hillel‎‏
קרא עוד
היה טיול מהמם מומלץ בחום סוכנות טיולים מדהימה
Lior Dahan‎‏
Lior Dahan‎‏
קרא עוד
הייתי בהרבה טיולים מאורגנים אבל אין ספק שטיול עם בטרפליי יוצא דופן . אמשיך לטוס רק איתכם !!! תודה רבה על הכלל נהניתי מאוד🙏🏻
Dina Tamsot‎‏
Dina Tamsot‎‏
קרא עוד
היה טיול מושלם ממליצה לכל אחת ואחד איסטנבול מהממת, האנשים מאוד נחמדים ואדיבים, יש המון דברים לקנות מאוד זול, איריס את מהממת נהניתי מאוד אין ספק שאחזור שוב ❤️❤️❤️❤️
Hila Hayon‎‏
Hila Hayon‎‏
קרא עוד
איריס היקרה תודה ענקית על טיול מקסים חוויה מדהימה אני ואמא נהננו מאוד !!! ובטוחה שזאת לא תהיה הפעם האחרונה !!! בזכותך הכרתי נשים מקסימות !!! שוב תודה ענקית 💖
Zohara Suaet‎‏
Zohara Suaet‎‏
קרא עוד
אהבתי מאוד, היה מדהים מכל הבחינות. אין ספק שאמליץ לכולם ואשמח לבוא לטיולים הבאים שלכם. ממליצה לכולם ואוהבת מאוד את המדריכה.
Sagit Yarkoni Barda‎‏
Sagit Yarkoni Barda‎‏
קרא עוד
איריס אני רוצה להודות לך על טיול כיפי ומהנה . נשאר לי טעם של עוד . טיול הבא זה רק אצלך ❤❤❤❤
שולה שמואלי
שולה שמואלי
קרא עוד
הטיול עם אירס היה מעולה ומיוחד לקחה אותנו למקומות מיוחדים היה כיף אתך וערבים בלתי נשכחים